TENNISNATION - szkoła tenisowa

INCENTIVE

INCENTIVE

Zapraszamy do współpracy w ramach organizacji imprez firmowych i  grupowych w zakresie wyjazdów integracyjno-motywacyjnych tenisowych, a także eventów promocyjno-medialnych.

Wyjazdy takie to doskonała forma integracji pracowników i kontrahentów Waszej firmy. Wspólnie spędzony na kortach czas umożliwi lepsze poznanie się i stworzy możliwość omówienia w odmiennych okolicznościach bardziej wymagających i trudnych tematów. Nasi instruktorzy dbają o bezpieczeństwo i doskonalenie techniki, a oferowany przez nas bogaty program klturalno-motywacyjno-integracyjny zagwarantuje wspaniałą zabawę, ciekawie i aktywnie wykorzystany czas.

TERMINYdowolne

Wyjazd ze TennisNation to przede wszystkim:
- profesjonalna obsługa wyjazdów z zaangażowaną kadra trenersko-instruktorską
- sprawdzone hotele i restauracje
- oryginalny program na korcie i poza nim

MIEJSCEdowolne

W zależności od Państwa potrzeb proponujemy różne kategorie zakwaterowania, wyżywienia, możliwości dojazdu, program szkoleniowy i integracyjny. Organizujemy wyjazdy jedno i wielodniowe do ośrodków w Polsce i Europie, a także do innych destynacji na życzenie klienta.

ZOBACZ

Zaufało nam już wiele firm i instytucji, m.in. Strabag, Vero Moda, AWF Wrocław, Koelner, Wydawnictwo Zet, Hascolek, Honda Biela, Drukarnia Tir, It Kontrakt, Wyższa Szkoła Bankowa, Awf Wrocław,

DO POBRANIA

...

Zapytanie o ofertę:

:*
:*
:
:*
:
:
:
:
:
:
:
:
:
*- pola obowiązkowe
PARTNERZY
  Snow Nation Akademicki Związek Sportowy International Tennis Number lotto Whats Up Fit In Wrocław
 
Copyright © 2011 Tennis Nation Wrocław biuro@tennisnation.plcoded by woopem
SNOW NATION